+1
Pošalji prijatelju

Projektant brodskih elektro sustava (m/ž)

Split

Rok prijave:

Inovativnost, sposobnost brzog prihvaćanja promjena i učinkovita prilagodba danas je sve. Upravo u tome DIV grupa / Brodosplit prednjači i želi biti još uspješnija. Tvrtka smo koja uspješno posluje, raste, zapošljava i u krizi, a tržište nam je cijeli svijet. Upravo to suvremeno tržište rada na kojem djelujemo traži prilagodljivu radnu snagu koja suvereno vlada ključnim kompetencijama.

Ono što DIV grupu / Brodosplit čini uspješnima su zaposlenici - njihov stav, odnos prema poslu i način na koji izvršavaju svakodnevne obveze i zadatke. Naš je fokus na idejama, multidisciplinarnim projektima, novim klijentima, novim tržištima. Razvoj naše grupacije nikako se ne pripisuje samo njenom vodstvu već posebno onima koji svakodnevno stvaraju njene vrijednosti, svoj posao obavljajući puni elana, entuzijazma s pozitivnim stavom tražeći nova rješenja, usmjereni na to kako se nešto može napraviti.

Ključan činitelj razvoja DIV grupe / Brodosplita poticajno je okruženje koje je prihvaća iskusne i dokazane profesionalce i koje je isto tako sposobno mladi kadar s potencijalom educirati i osposobiti za postizanje vrhunskih poslova koji razvijaju rješenja i proizvode namijenjene tržištima cijelog svijeta. Pridružite nam se i postanite nositelj razvoja DIV grupe!

Opis posla

- vođenje svih tehničkih poslova određenih projekata koji podrazumijevaju najsloženije poslove i zadatke s najvećim značenjem za vođenje projekata uz visoku izraženu kreativnost i inicijativu
- definiranje svih projektnih rješenja brodske elektro opreme, pojedinačne opreme i sustava te odgovornost za njihovu usklađenost sa ugovornim dokumentima
- izrada tehničkih proračuna
- praćenje i odgovornost za primjenu propisa klasifikacijskih društava i međunarodnih organizacija
- održavanje kontakata sa brodovlasnicima i klasifikacijskim društvima te obavljanje svih poslova glede procedure odobravanja dokumentacije
- suradnja s projektantima te kontrola izlazne projektne i radioničke dokumentacije
- prikupljanje, kontrola i predaja instrukcijskih knjiga, svjedodžbi i primopredajne dokumentacije
- obveza primjene odgovarajućih standarda i tipova materijala
- praćenje i odgovornost za izvršenje planskih aktivnosti
- sudjelovanje na pokusnim plovidbama
- poznavanje suvremenih metoda, aplikacija za izradu dokumentacije
- sudjelovanje u stručnim i razvojnim projektima

Uvjeti

- dipl. ing. elektrotehnike (prednost smjer energetika)
- minimalno 3 godine iskustva na poslovima projektiranja
- sklonost timskom radu
- mentalna otvorenost

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.