+1
Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji PVC stolarije (m/ž)

Wellesbourne, Velika Britanija

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd. koja je osnovana 2005. godine u Irskoj, a od ove godine smo prisutni i u Hrvatskoj s uredom u Zagrebu. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i o ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od najvećih proizvođača PVC stolarije u Europi, tražimo više kandidata za radno mjesto radnik u proizvodnji PVC stolarije (m/ž) za rad u Wellesbourne, Engleska.

Ključni zadaci:
- rad u tvornici na proizvodnoj liniji u proizvodnji PVC prozora i vrata ili u proizvodnji dvostrukih izo stakala
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada

Uvjeti

- osnovno znanje engleskog jezika
- dobra fizička kondicija (radi se u stojećem položaju)
- hrvatsko ili neko drugo EU državljanstvo

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa ne engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme, zapošljavanje direktno kod engleskog poslodavca
- nije potrebno prethodno radno iskustvo
- satnica 10,48 GBP (cca 11,75 EUR) bruto
- radno vrijeme 40 sati tjedno, smjene 6:00 – 14:00 ili 14:00 – 22:00 od ponedjeljka do petka.
- organiziran zajednički smještaj u jednokrevetnim i dvokrevetnim sobama u novoizgrađenom stambenom naselju koji se plaća cca 40 GBP tjedno
- organiziran besplatan prijevoz do posla i natrag
- pogodno i za bračne parove ili grupe prijatelja
- osigurana podrška na hrvatskom jeziku prilikom preseljenja i uvođenja u posao
- početak rada siječanj ili veljača 2019. godine

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.