+1
Pošalji prijatelju

Farmaceutski tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Zdravstvena ustanova za ljekarničku djelatnost Ljekarne VAŠE ZDRAVLJE
  • Adresa: Utinjska 40, 10020 Zagreb
  • Web: http://www.vasezdravlje.hr

Opis posla

- asistiranje u izdavanju lijekova na recept i bez recepta, savjetovanje korisnika o primjeni lijekova i drugih bezreceptnih proizvoda pod nadzorom farmaceuta
- izrada magistralnih i galenskih pripravaka pod nadzorom farmaceuta
- poslovi farmaceutskog tehničara sukladno smjernicama dobre ljekarničke prakse, sukladno osnovnim načelima etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
- briga o skladištenju i čuvanju cijelog asortimana ljekarne pod nadzorom farmaceuta
- sudjelovanje u zaprimanju robe
- vođenje brige o stanju zaliha ljekarne
- obavljanje administrativnih poslova u ljekarni
- ostali poslovi u djelokrugu ovog zanimanja

Tražimo više izvršitelja Zagrebu.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.