+1
Pošalji prijatelju

Salesforce Consultant Intern (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

HSM informatika je na tržištu 28 godina te poslujemo u čitavoj regiji i na tržištima EU. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softverskih i hardverskih rješenja, a svojim klijentima pružamo potpunu uslugu, od konzaltinga i edukacije, do prodaje, implementacije i podrške. Kako radimo? Upravo onako kako biste to očekivali od tvrtke s iskustvom, koja stalno traži nove izazove i prati trendove. Mi smo uigran tim usredotočen na zajedničke vrijednosti. Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

Pozicija je namijenjena studentima zadnje godine studija, idealno 3-6 mjeseci do diplome/završetka studija. Većina odgovornosti vezana je uz edukaciju za Salesforce CRM platformu, certificiranje za Salesforce tehnologije i pripremu za daljnji rad i radno mjesto Salesforce Consultant.

Po završetku studija, u slučaju ostvarenja dobrih rezultata tijekom specijalizacije, djelatniku bi bilo ponuđeno redovno zaposlenje i daljnji razvoj kroz radno mjesto Salesforce Consultant.

Salesforce Consultant je zadužen za konzalting i rad na projektima implementacije Salesforce CRM rješenja u Hrvatskoj i inozemstvu koji obuhvaća:
  • Prezentacije i demonstracije Salesforce CRM rješenja
  • Analizu zahtjeva, potreba i poslovnih procesa kod klijenata
  • Izradu funkcionalne specifikacije CRM rješenja za klijenta
  • Konfiguraciju Salesforce instance u vlasništvu klijenta koja uključuje - razvoj novih funkcionalnosti, prilagodbu modela baze podataka potrebama klijenta, pripremu i uvoz podataka u sustav i izradu predložaka izvješća unutar Salesforce CRM-a
  • Koordiniranje projekta implementacije Salesforce CRM rješenja
  • Edukaciju korisnika i administratora sustava
  • Izgradnju kvalitetnih i dugoročnih odnosa s klijentima

Uvjeti:

  • Studenti zadnje godine VŠS/preddiplomskih ili VSS/diplomskih studija uz perspektivu redovnog zaposlenja završetkom studija
  • Napredno poznavanje Microsoft Excela i alata za uredsko poslovanje
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na povremena putovanja u Hrvatskoj i inozemstvu
  • Polaganje Salesforce “Administrator” certifikata za vrijeme specijalizacije

Prednosti:

  • Iskustvo rada na poslovima vezanim za prodaju, marketing ili korisničku podršku
  • Osnovno poznavanje HTML i SQL
  • Iskustvo u implementaciji složenijih IT rješenja
  • Poznavanje CRM softverskih rješenja
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Poznavanje njemačkog jezika

Što nudimo:

  • Rad preko Studentskog servisa, uz mogućnost redovnog zaposlenja na neodređeno vrijeme po završetku studija
  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna Salesforce certifikacija, interna edukacija, seminari i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Rad s vodećom svjetskom CRM platformom
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo vas da se pridružite HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošaljite do 25.01.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.