+1
Pošalji prijatelju

Cloud Consulting Sales Development (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

HSM informatika je na tržištu 28 godina te poslujemo u čitavoj regiji i na tržištima EU. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softverskih i hardverskih rješenja, a svojim klijentima pružamo potpunu uslugu, od konzaltinga i edukacije, do prodaje, implementacije i podrške. Kako radimo? Upravo onako kako biste to očekivali od tvrtke s iskustvom, koja stalno traži nove izazove i prati trendove. Mi smo uigran tim usredotočen na zajedničke vrijednosti. Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

Uspostavljanje odnosa s potencijalnim klijentima i otvaranje prodajnih prilika za sljedeća rješenja;
  • upravljanje odnosima s klijentima (Salesforce CRM),
  • automatizacija marketinga (HubSpot Marketing Hub),
  • uredska kolaboracija (Google G Suite i Microsoft Office 365).

Kako mi vidimo uspješnu prodaju složeni(ji)h rješenja pročitajte na našem blogu.

Posao obuhvaća:
  • Svakodnevnu komunikaciju s potencijalnim klijentima (pismenu i usmenu)
  • Prepoznavanje poslovnih potreba potencijalnih klijenata
  • Informiranje i savjetovanje potencijalnih klijenata
  • Otvaranje prodajnih prilika za prodajni tim
  • Izgradnju kvalitetnih i dugoročnih odnosa s potencijalnim klijentima
  • Aktivnu svakodnevnu suradnju s prodajnim timom

Uvjeti:

  • VŠS/preddiplomski, VSS/diplomski studiji ili studenti zadnje godine studija s perspektivom redovnog zaposlenja po završetku fakulteta
  • Informatička pismenost, MS Office i/ili G Suite
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Organiziranost, proaktivnost, komunikativnost, multitasking, pedantnost, sklonost prodaji

Prednosti:

  • Iskustvo u telemarketingu, Sales Developmentu, prodaji (formalno ili preko Student servisa)
  • Poznavanje CRM, Marketing Automation ili Office Collaboration softverskih rješenja
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje njemačkog jezika

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna certifikacija, interna edukacija, seminari i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u Incentive program
  • Rad s vodećim svjetskim CRM, Marketing Automation i Office Collaboration platformama
  • Rad na neodređeno (po završetku probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo vas da se pridružite HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošaljite do 25.01.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.