+1
Pošalji prijatelju

Logistics and Sales Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

HSM informatika je na tržištu 28 godina te poslujemo u čitavoj regiji i na tržištima EU. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softverskih i hardverskih rješenja, a svojim klijentima pružamo potpunu uslugu, od konzaltinga i edukacije, do prodaje, implementacije i podrške. Kako radimo? Upravo onako kako biste to očekivali od tvrtke s iskustvom, koja stalno traži nove izazove i prati trendove. Mi smo uigran tim usredotočen na zajedničke vrijednosti. Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

Operativna prodaja multimedijalne i prezentacijske opreme te organizacija isporuke, prijevoza i dostave iste partnerima i klijentima. Saznajte više o rješenjima i opremi kojima se bavi ovaj HSM tim..

Posao obuhvaća:
  • Redovitu komunikaciju i suradnju s partnerima i klijentima
  • Izradu ponuda, otpremnica i faktura
  • Redovitu komunikaciju i suradnju s logističkim centrima i dostavnim službama
  • Koordinaciju i organizaciju INO/HR prijevoza pošiljaka
  • Nalaženje optimalnih rješenja za izazove i probleme u prijevozu
  • Rješavanje odštetnih zahtjeva u slučaju oštećenja pošiljaka
  • Organizaciju smještaja pošiljaka u skladišta
  • Koordinaciju prijevoznika i skladišta
  • Praćenje stanja skladišta
  • Podršku prodajnom timu kroz operativnu prodaju i logističku podršku

Uvjeti:

  • Poželjno VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studiji
  • Radno iskustvo od najmanje 2 godine na odgovarajućim poslovima
  • Informatička pismenost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • Poznavanje postupaka i procedura u logistici i distribuciji
  • Iskustvo rada u ERP (4D Wand) sustavu

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s atraktivnim i vodećim svjetskim tehnologijama i brendovima
  • Rad na neodređeno (nakon probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo vas da se pridružite HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošaljite do 25.01.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.