+1

Savjetnik u naplati prema pravnim osobama (m/ž) / Workout Advisor (m/f)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Jezik:

Savjetnik u naplati prema pravnim osobama (m/ž)

Opis poslova:

  • Proaktivno upravljanje predmetima ispunjavajući najveće standarde u odnosu s klijentom
  • Odgovornost uspostavljanja uspješne poslovne suradnje sa svim stranama uključenim u process naplate, zadržavajući dugoročni strateški odnos
  • Pružanje profesionalne evaluacije predmeta i pripremanje strategije za oporavak klijenta
  • Dnevna komunikacija sa svim stranama uključenim u proces
  • Implementacija i upravljanje aktivnostima za isporučenje povećane vrijednosti
  • Otplatni planovi s naglaskom na učinkovitijoj naplati duga i smanjenju nepodmirenih potraživanja
  • Praćenje provedbe strateškog plana i evaluacija uspjeha, rizika i mogućnosti
  • Priprema i iznošenje izvješća
  • Proaktivno rješavanje zahtjeva klijenata
  • Sudjelovanje u preuzimanju i analizi dokumentacije kupljenih portfelja
  • Suradnja s pravnim savjetnicima i praćenje svih aktualnih procesa
  • Praćenje i koordinacija računa klijenata i aktivnosti procesa naplate
  • Ostali popratni administrativni poslovi prema potrebama posla

Obrazovanje i kvalifikacije:

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • 1-3 godine iskustva u financijskom sektoru ili kompanijama koje imaju financijsku pozadinu
  • Engleski jezik – aktivno u govoru i pismu

Vještine i specifikacije:

  • Poznavanje financijske terminologije
  • Poznavanje procesa naplate i kolaterala – prednost
  • Odlične pregovaračke vještine
  • Odlične komunikacijske vještine
  • Organizacijske kompetencije
  • Disciplina u upravljanju vremenom i sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Izvrsno pisanje prijedloga i analitičke vještine
  • Profesionalizam, nezavisnost

Vašu prijavu sa životopisom dostavite do 21.01.2019. putem linka za prijavu.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji zadovoljavaju navedenim uvjetima. Sve prijave će se razmotriti pod uvjetima i odredbama propisa o zaštiti osobnih podataka.

Language:

Workout Advisor (m/f)

Duties and responsibilities:

  • To proactively manage cases providing the highest standards in customer relationship
  • Responsibility for establishing successful business cooperation with all involved parties in debt process, maintaining long term strategic relationship
  • Providing professional evaluation of cases and preparing client’s recovery strategy
  • Daily communication with all involved sides
  • Implementation and managing activities to deliver increased value
  • Repayment plans with emphasis of more efficient debt collection and reduction of unsettled claims
  • Monitor performance of strategic plans and evaluate successes, risks and opportunities
  • Performing administrative tasks according to job requirements
  • Preparing and expounding reports
  • Proactivly resolving client’s requests
  • Participating in takeover and analyzing of documentation of purchased portfolios
  • Cooperation with legal advisors and follow up on the ongoing proceedings
  • Monitors and coordinates clients accounts and activities from collection process

Education and qualifications:

  • Bachelor / Master degree in appropriate field of study
  • 1-3 years experience  in the financial sector or companies that have a financial background
  • Proficient English

Skills and specifications:

  • Knowledge of financial terminology
  • Familiar with collection process and collaterals – advantage
  • Excellent negotiating skills
  • Outstanding communication and interpersonal skills
  • Organizational competences
  • Disciplined time management and ability to work in dynamic environment
  • Excellent proposal writing and analytical skills
  • Professionalism, independence

Technical skills:

  • Excellent level of proficiency with MS Office

Readiness to travel:

  • Preferably

Please send your application with recent photograph in English and Croatian via application link.

Please note that only short-listed candidates will be contacted. All applications will be considered under the terms and conditions of confidentiality in accordance with the regulations of personal data protection.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.