+1
Pošalji prijatelju

Vodič u pustolovnom turizmu (m/ž)

Hvar

Rok prijave:

Opis posla

Vodič (m/ž) na dnevnim izletima s polaskom iz Hvara: sea kayaking, biciklizam, pješačke ture...

Uvjeti

Prednost imaju osobe sa iskustvom u navedenim aktivnostima.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Što nudimo

- osiguran smještaj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.