Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Agronom u hidroponskoj proizvodnji rajčice (m/ž)

Kerestinec

Rok prijave:

  • ZARJA GRUPA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Direktor tvrtke Zvonimir Belić proizvodnjom rajčica bavi se od 2000. godine, a 2007. godine udružuje se s Jankom Bosteleom, inženjerom agronomije i glavnim tehnologom tvrtke, koji od 1998. radi na implementaciji i razvoju jedinstvene tehnologije proizvodnje rajčice u Hrvatskoj i regiji. Put do najukusnijih domaćih jela počinje u najmodernije opremljenim staklenicima u Kerestincu pokraj Svete Nedelje gdje na 30.000 m2 proizvodimo cherry, grappolo i cocktail sorte rajčica. Kvalitetu naših rajčica potvrđuje i priznanje u Berlinu gdje smo 2013. godine uvršteni među 50 najpriznatijih proizvođača cherry i cocktail sorte na svijetu.

Rajčice uzgajamo u staklenicima korištenjem vrhunske, suvremene tehnologije (hidroponski uzgoj) koja nam omogućuje uzgoj prirodnih plodova tijekom cijele godine. Naša proizvodnja je u potpunosti ekološki i ekonomski prihvatljiva, a biramo samo najslađe i najukusnije plodove premium kvalitete.

Opis posla

Kako su naši planovi ove godine veliki, odmah na samom početku godine trebamo pojačanje u našem stručnom timu. Naš novi kolega Agronom imati će sljedeća zaduženja:
- upravljanje, koordinaciju i praćenje poljoprivredne proizvodnje
- ostvarivanje poslovnih ciljeva, strategije, planova i zadataka tvrtke
- poslove vezane uz pripremu uvjeta za proizvodnju rajčice, priprema hranjiva, grijanja, navodnjavanja, hlađenja, vlaženja
- poslove vezane uz rad i organizaciju rada na biljkama (sadnja, vezanje špaga, namatanje biljaka, trganje zaperaka...)
- poslove vezane uz organizaciju dopreme i otpreme robe

Uvjeti

Nije važno jeste li upravo završili studij agronomije ili već imate radnog iskustva u struci, ono što Vas čini našim idealnim kandidatom je:
- visoka razina pisane komunikacije te jasnoća i sažetost u izražavanju
- sigurnost i proaktivnost u radu
- vrlo dobre komunikacijske i organizacijske vještine
- fleksibilnost i sklonost timskom radu

Prijavite se već danas, neka ovo bude početak ne samo bolje i uspješnije 2019., nego i jedne lijepe suradnje - veselimo se upoznati Vas!

Više o svojim novim kolegama pogledajte na našim web stranicama.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad na određeno uz mogućnost prelaska na neodređeno
- radno vrijeme od 07:00-15:00h u ugodnoj radnoj atmosferi
- službeni mobitel
- redovna i sigurna primanja uz sve propisane dodatke na plaću
- ciljano uvođenje u posao
- dinamično okruženje u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca
- prilike za daljnji profesionalni i osobni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).