+1
Pošalji prijatelju

Liječnik specijalist dermatologije (m/ž)

Zurich, Švicarska

Rok prijave:

  • IMMOWELT j.d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 133, 10000 Zagreb

Opis posla

Za našeg klijenta, poznatu ordinaciju (praksu) specijaliziranu za prvoklasnu estetsku medicinu i profesionalne kozmetičke tretmane, tražimo liječnika specijalista dermatologije (m/ž) s punim ili skraćenim radnim vremenom za pojačanje medicinskog tima na području Zuricha.

Vaše područje odgovornosti:
- odgovorni ste za liječenje i njegu ambulantnih dermatoloških bolesnika
- pružate najbolji mogući tretman i kvalitetu usluge, pri čemu je pacijent u središtu
- odgovorni ste za organizaciju i koordinaciju ordinacije u suradnji s planiranjem terapije i srodnim područjima

Uvjeti

- specijalist ste za dermatologiju s naglaskom na flebologiju i dermatokirurgiju, ili ćete uskoro dobiti odgovarajuće odobrenje za daljnje obrazovanje - posjedujete visoku razinu predanosti, spremnost za obavljanje zadataka, rado preuzimate odgovornost i zalažete se za zbrinjavanje svojih pacijenata kao i ordinacije
- poznajete važne procedure u dermatologiji i u stanju ste nova saznanja iz ovog područja prenijeti u praksu

Ako se možete poistovjetiti s navedenim zadacima, veselimo se Vašoj prijavi. Molimo da Vaše prijave i životopis dostavite putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno)

Što nudimo

- raznovrstan i zanimljivu posao, uz mogućnost profesionalnog i osobnog napretka
- fleksibilno radno vrijeme u kompetentnom, otvorenom i interdisciplinarnom timu u urbanoj sredini
- primanja na temelju uspješnosti
- promoviramo i dodatno financiramo Vaše sudjelovanje u daljnjim edukacijskim događajima i znanstvenim kongresima
- do klinike se može doći vrlo jednostavno javnim prijevozom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.