+1
Pošalji prijatelju

Liječnik oftalmolog specijalist refraktivne kirurgije (m/ž)

Zurich, Švicarska

Rok prijave:

  • IMMOWELT j.d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 133, 10000 Zagreb

Opis posla

U ime našeg klijenta koji ima odlično organizirane ordinacije na brojnim lokacijama s novim i moderno opremljenim prostorijama za rad, tražimo liječnika specijalista za oftalmologiju (m/ž), sa željom da radi u ambulanti. Opseg usluga obuhvaća cijeli spektar dijagnostičke oftalmologije, kirurgiju prednjeg i stražnjeg segmenta oka (operacija katarakte i glaukoma, presađivanje rožnice, staklastog tkiva i mrežnice).

Vaše odgovornosti:
- vodite liječenje cjelokupnog kirurškog oftalmološkog spektra
- Vaša zadaća je u potpunosti educirati svoje pacijente o postupcima liječenja, potencijalnim rizicima i ishodima, pripremiti se za operaciju i pružiti pacijentima medicinsku stručnost tijekom cijelog razdoblja liječenja
- doprinosite u daljnjem razvoju ordinacije i stručnom obrazovanju i obuci medicinskog i nemedicinskog osoblja

Uvjeti

- Vi ste liječnik specijalist oftalmologije ili ćete uskoro diplomirati te ste već stekli profesionalno iskustvo u refraktivnoj kirurgiji
- samostalni ste u radu s visokom razinom kvalitete, vlastitom odgovornošću i kirurškim vještinama
- donosite sa sobom visoku predanost, spremnost na timski rad i na kolegijalnu interdisciplinarnu suradnju

Ako se možete poistovjetiti s navedenim zadacima, veselimo se Vašoj prijavi. Molimo da Vaše prijave i životopis dostavite putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno)

Što nudimo

- raznovrstan i odgovoran rad u predanom timu s fleksibilnim i redovitim radnim vremenom i primamljivim primanjima
- pozicija na kojoj možete napraviti vrijedne stručne razmjene na svim područjima
- tvrtka Vam nudi brojne mogućnosti internog i eksternog daljnjeg usavršavanja i posao na centralnoj lokaciji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.