+1
Pošalji prijatelju

Liječnik specijaliziran za estetsku dermatologiju (m/ž)

Zurich, Švicarska

Rok prijave:

  • IMMOWELT j.d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 133, 10000 Zagreb

Opis posla

Za našeg klijenta, veliku, modernu dermatološku privatnu ordinaciju (praksu) sa širokim opsegom usluga (konzervativna dermatologija, operativna dermatologija, laserska medicina, flebologija, estetska medicina i kozmetika) u centru grada Biela, tražimo pojačanje četvorici naših stručnih liječnika i specijalista, što je prije moguće:

Liječnik specijaliziran za estetsku dermatologiju (m/ž).

Vaše područje odgovornosti:
- odgovorni ste za medicinski tretman konzervativnih i kirurških ambulantnih pacijenata tijekom konzultacija
- pružate najbolju moguću kvalitetu tretmana i usluge, pri čemu je pacijent u središtu
- Vaša je zadaća u potpunosti educirati svoje pacijente o postupcima liječenja, potencijalnim rizicima i ishodima, pripremiti se za operaciju i pružiti pacijentima medicinsku stručnost tijekom cijelog razdoblja liječenja
- doprinosite daljnjem razvoju ordinacije i stručnom obrazovanju i obuci medicinskog i nemedicinskog osoblja

Uvjeti

- Vi ste liječnik specijalist dermatologije (m/ž) i imate iskustva u konzervativnoj, operativnoj i u idealnom slučaju estetskoj dermatologiji
- Vašu osobnost obilježava visoka profesionalnost i briga za ljude, kao i osobine rukovođenja i upravljanja
- sa sobom donosite timski duh i empatiju u radu s pacijentima
- posjedujete neovisan, odgovoran i strukturiran način rada
- traži se dobro poznavanje njemačkog jezika, a idealno bi bilo francuskog (ili ste voljni učiti francuski - ili dobro poznajete francuski jezik a voljni ste učiti njemački)

Ako se možete poistovjetiti s navedenim zadacima, veselimo se Vašoj prijavi. Molimo da Vaše prijave i životopis dostavite putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno)

Što nudimo

- izazovan posao s mogućnošću donošenja odluka širokog spektra u specijaliziranoj klinici s vrhunskom reputacijom
- fleksibilno radno vrijeme
- prijateljska, ugodna radna atmosfera
- kompetentan, motiviran i predan dermatološki tim koji se sastoji od četiri dermatologa i nekoliko medicinskih asistenata
- oslobađanje od administrativnih poslova od strane uprave specijalističkog centra
- promičemo i financijski podupiremo Vaše sudjelovanje u daljnjim edukacijskim događajima i znanstvenim kongresima
- do klinika se može doći vrlo jednostavno i javnim prijevozom
- na raspolaganju će Vam biti poslovni automobil

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.