+1
Pošalji prijatelju

Asistent zaštite na radu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

BIPA je maloprodajni lanac drogerija koji broji više od 650 djelatnika i preko 100 prodavaonica gdje našim kupcima/klijentima stvaramo sjajne prilike u obliku dobrih ponuda, cijena i sjajnog iskustva kupovine.

BIPA je brzorastuće poduzeće u ekspanziji čiji su najznačajniji projekti vezani uz modu i ljepotu - BIPA Fashion hr., BIPA Backstage, BC Mag…

Zajedno sa našim zaposlenicima konstantno radimo na daljnjem razvoju.

Tražimo novog člana našeg tima! Ukoliko Vaša ambicija uključuje doprinijeti našem vrijednom i dinamičnom timu sa nestrpljenjem očekujemo Vašu prijavu.

Trenutno imamo otvorenu poziciju:

Zagreb

Opis posla:

  • stručna pomoć poslodavcu i radnicima u provedbi i unapređivanju zaštite na radu
  • osposobljavanje radnika za rad na siguran način
  • suradnja sa nadležnim tijelima iz oblasti područja zaštite na radu
  • vođenje zakonski propisanih evidencija ažurno praćenje i primjena svih važećih propisa iz svog djelokruga rada
  • prikupljanje i analiziranje podataka u vezi s ozljedama na radu, priprema dokumentacije za prijavu ozljede na radu
  • izrada uputa i procedura, te nadzor nad provedbom izdanih procedura i uputa
  • izrada procjena radnog mjesta i ažuriranje procjena rizika

Uvjeti:

  • VŠS/VSS obrazovanje
  • poželjan položen stručni ispit
  • poželjno iskustvo rada na sličnim ili istim pozicijama
  • snažna motivacija za daljnjim profesionalnim razvojem
  • izvrsne analitičke i organizacijske vještine
  • napredna razina informatičke pismenosti
  • izražena proaktivnost te aktivan i samoinicijativan pristup u optimizaciji poslovnih procesa
  • vozačka dozvola B kategorije

Zašto BIPA?

  • siguran posao u brzorastućoj i inovativnoj internacionalnoj organizaciji
  • radna atmosfera koja potiče otvorenu komunikaciju, ideje i prijedloge
  • procjene djelatnika te razvojni planovi
  • razvojne edukacije i menadžerski treninzi
  • godišnji razgovori o radnoj uspješnosti i usmjeravanje
  • bonusi u skladu s ostvarenim ciljevima
  • blagdanski bonusi, dodatak na staž i nagrade za lojalnost
  • dodatni dani godišnjeg odmora
  • fleksibilno radno vrijeme ureda
  • dodjela nagrada po dostignućima te izbor NajProdavaonica i NajKolege
  • redovite timske aktivnosti

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!
Prijava uključuje zamolbu i životopis.
Prijaviti se možete do 24.01.2019. putem LINKA ZA PRIJAVU.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.