+1
Pošalji prijatelju

MS Windows administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AZ d.o.o. društvo za upravljanje obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima
  • Adresa: Heinzelova 70/6, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.azfond.hr

Obvezni i dobrovoljni mirovinski fondovi kojima Allianz ZB d.o.o. društvo za upravljanje obveznim i dobrovoljnim mirovinskim fondovima upravlja vodeći su fondovi po broju članova i imovini pod upravljanjem u Republici Hrvatskoj.

Društvo promovira i vrednuje transparentno poslovanje s integritetom i poštenjem, poštivanje različitosti, prihvaćanje inovacija, korištenje prilika i preuzimanje rizika te vodstvo kroz suradnju - razvoj, kvalitetna povratna informacija i briga za well-being zaposlenika, suradnja i izmjena najboljih praksi.

Opis posla

- održavanje servera i radnih stanica
- planiranje i unapređenje infrastrukture
- dokumentiranje promjena

Uvjeti

Uvjet
- VSS (FER, PMF ili FOI)
- proaktivnost, inovativnost i savjesnost
- vrlo dobro poznavanje administracije MS Windows servera i računala
- dobro poznavanje virtualizacije i Hyper V-a
- iskustvo sa MS Exchange serverom
- iskustvo sa backup rješenjima (DPM)
- poznavanje rada u Microsoft AD
- poznavanje osnovnih mrežnih tehnologija-TCP/IP, DNS,VPN

Prednosti
- iskustvo sa SCCM i SCOM
- administracija Oracle baza podataka
- administracija weblogic aplikacijskih servera
- poznavanje Fortigate firewalla
- sistem administracija linux operacijskih sustava

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- ugodna radna atmosfera
- stimulativna primanja, nagrade ovisno o osobnom angažmanu i postignutim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.