+1
Pošalji prijatelju

Unapređivač prodaje (m/ž)

Zagreb, Koprivnica, Križevci, Bjelovar, Sisak, Karlovac

Rok prijave:

  • Studenac d.o.o.
  • Adresa: Matije Gupca 120, 34551 Lipik

Studenac zajedno s Radenskom postao je jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u jadranskoj regiji, Radenska Adriatic. Glavni su im proizvodi svjetski poznata mineralna voda Studenac i Radenska Classic u premium kategoriji, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Zbog širenja prodajne mreže, Studenac d.o.o. u radni odnos prima:

- Područje Zagreb (1 osoba, m/ž)
- područje Koprivnica, Križevci, Bjelovar (1 osoba, M/ž)
- područje Sisak, Karlovac (1 osoba, M/ž)

Opis posla:

  • Unapređenje prodaje i provođenje prodajnih aktivnosti u Retail kanalu i/ali Horeca kanalu
  • Odrađivanje btl aktivnosti u suradnji s odjelom trade marketinga
  • Slaganje produkta poslodavca na police u Retailu i
  • Sve druge naloge koje odredi poslodavac
  • Redovito podnošenje izvještaja o svom radu

Područje rada:

  • Retail i HoReCa

Mjesto rada:

  • Na terenu u regiji Zagreb - područje Zagreba
  • Na terenu u regiji Zagreb - područje Koprivnica, Križevci, Bjelovar
  • Na terenu u regiji Zagreb - područje Sisak, Karlovac

Od vas očekujemo:

  • Dobre komunikacijske i prodajne vještine
  • Točnost i brzinu u rješavanju operativnih poslova
  • Sposobnost individualnog rada i rada u timu, fleksibilnost
  • Usmjerenost na postizanje ciljeva
  • Usmjerenost na kupce i stranke
  • Poznavanje proizvoda

Uvjeti za prijavu:

  • SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobra osposobljenost za rad u informatičkim alatima

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom, uz probni rad od 3 mjeseca. Mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.
  • Razvoj stručnih kompetencija
  • Razmjena znanja i isukustava u internacionalnom okruženju

Prijave s vašim kontaktima (tel. brojem, elektroničkom adresom) i opisom dosadašnjih iskustva primamo do 18.01.2019. godine putem linka za prijavu.

Imajte na umu da ćemo kontaktirati samo one kandidate koji su ušli u uži izbor. Sve prijave ćemo razmotriti u skladu s odredbama o povjerljivosti i zaštiti osobnih podataka.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.