+1
Pošalji prijatelju

Voditelj ključnih kupaca - junior (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Studenac d.o.o.
  • Adresa: Matije Gupca 120, 34551 Lipik

Studenac zajedno s Radenskom postao je jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u jadranskoj regiji, Radenska Adriatic. Glavni su im proizvodi svjetski poznata mineralna voda Studenac i Radenska Classic u premium kategoriji, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Zbog širenja prodajne mreže, Studenac d.o.o. u radni odnos prima:

Voditelj ključnih kupaca - junior (m/ž) (1 osoba)

Opis posla:

  • Priprema analiza za područje prodaje
  • Sudjelovanje pri organiziranju i provođenju poslovanja s ključnim kupcima
  • Redovito izvještavanje o izvršavanju postavljenih ciljeva, o prodajnim rezultatima, o stanju i kretanjima na tržištu, te o svim parametrima rada s ključnim kupcima.
  • Sudjelovanje pri pripremi prodajnih strategija, planova i pregovaračkih strategija
  • Sudjelovanje i izrada godišnjih poslovnih planova i budžeta, te planiranje prodaje i ugovaranje tih planova po svakom ključnom kupcu;
  • Praćenje godišnjih, kvartalnih i mjesečnih ciljeva za ključne kupce;
  • Planiranje i praćenje budžeta i troškova za područje (ključne kupce) za koje je odgovoran;
  • Suradnja oko implementacije aktivnosti i standarda unapređenja prodaje kod kupaca s regionalnim sales managerom za prodajnu operativu u cilju pružanja što kvalitetnije usluge ključnim kupcima i kvalitetnog upravljanja poslovanjem;
  • Kontrola i praćenje zaliha
  • kao i sve druge poslove prema uputama – nalozima Poslodavca, danim u skladu s naravi i vrstom posla i to će obavljati uredno, savjesno i prema pravilima posla - struke

Područje rada:

  • Prodaja

Mjesto rada:

  • Zagreb

Od vas očekujemo:

  • Analitičnost
  • Sposobnost kritičnog razmišljanja s ciljem ostvarenja zadanih ciljeva
  • Odlično razvijene pregovaračke i komunikacijske vještine
  • Marljivost, pouzdanost i usmjerenost na postizanje ciljeva
  • Proaktivnost, samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • Fleksibilnost, sposobnost funkcioniranja pod pritiskom
  • poznavanje tržišta/relevantnih tržišnih kanala I principa rada u FMCG djelatnosti
  • poznavanje CRM sustava

Uvjeti za prijavu:

  • VSS - ekonomija
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 5 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napredna razina znanja engleskog jezika
  • Dobra osposobljenost za rad u informatičkim alatima (napredna razina znanja rada u Excelu)

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme od 1 godine s punim radnim vremenom, uz probni rad od 6 mjeseci. Mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.
  • Razvoj stručnih kompetencija
  • Razmjena znanja i iskustava u internacionalnom okruženju

Prijave s vašim kontaktima (tel. brojem, elektroničkom adresom) i opisom dosadašnjih iskustva primamo do 18.01.2019. godine putem linka za prijavu.

Imajte na umu da ćemo kontaktirati samo one kandidate koji su ušli u uži izbor. Sve prijave ćemo razmotriti u skladu s odredbama o povjerljivosti i zaštiti osobnih podataka.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.