+1
Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafički zavod Hrvatske d.o.o.
  • Adresa: Mičevečka ulica 7, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.gzh.hr

Opis posla

Grafički zavod Hrvatske d.o.o., vodeća tiskara u Hrvatskoj s više od 140 godina tradicije i dokazane kvalitete proizvoda i usluga, pruža Vam mogućnost zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu:

Voditelj prodaje (m/ž).

Kratak opis posla:
- sudjelovanje u razvoju i provedbi prodajne strategije
- razvoj i koordinacija kanala prodaje i portfelja kupaca
- upravljanje cjenovnom politikom i profitabilnosti proizvoda i kupaca
- komunikacija, sastanci, pregovori s kupcima i ugovaranje poslovne suradnje
- izrada godišnjih, kvartalnih i mjesečnih planova prodaje

Uvjeti

- VSS, ekonomski ili grafički fakultet
- minimalno 3 godine radnog iskustva u prodaji, prednost poznavanje grafičke industrije
- aktivno znanje engleskog jezika, prednost poznavanje drugog stranog jezika
- iskustvo u upravljanju timovima
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- vozačka dozvala B kategorije
- spremnost na putovanja i rad na terenu
- komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine, samostalnost u obavljanju poslova
- profesionalnost i odgovornost u radu, sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- uz fiksnu plaću, mogućnost dodatne stimulacije kroz varijabilni dio plaće
- mogućnost stručnih edukacija i usavršavanja stranih jezika
- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.