+1
Pošalji prijatelju

Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafički zavod Hrvatske d.o.o.
  • Adresa: Mičevečka ulica 7, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.gzh.hr

Opis posla

Grafički zavod Hrvatske d.o.o., vodeća tiskara u Hrvatskoj s više od 140 godina tradicije i dokazane kvalitete proizvoda i usluga, pruža Vam mogućnost zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu:

Voditelj ključnih kupaca (m/ž).

Kratak opis posla:
- izgradnja i održavanje odnosa s kupcima u dodijeljenom portfelju
- kontaktiranje s potencijalnim kupcima i akvizicija novih kupaca
- izrada planova prodaje, kontrola realizacije i upravljanje naplatom
- upravljanje kalkulacijama i ponudama, održavanje sastanaka i individualni pristup svakom kupcu

Uvjeti

- VŠS/VSS, ekonomski ili grafički fakultet
- minimalno 3 godine radnog iskustva (prednost radno iskustvo u tiskari, izdavačkoj djelatnosti ili marketinškoj agenciji)
- napredno znanje engleskog jezika, prednost poznavanje njemačkog, francuskog ili talijanskog jezika
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- vozačka dozvala B kategorije
- komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine, samostalnost u obavljanju poslova
- profesionalnost i odgovornost u radu, sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost), Francuski (prednost), Talijanski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- uz fiksnu plaću, mogućnost dodatne stimulacije kroz varijabilni dio plaće
- mogućnost stručnih edukacija i usavršavanja stranih jezika
- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.