+1
Pošalji prijatelju

Voditelj kuhinje (m/ž)

Podgora

Rok prijave:

Medora hoteli i ljetovališta, hotelsko poduzeće u mjestu Podgora na Makarskoj rivijeri, u vlasništvu imaju dva hotela s više od 500 smještajnih jedinica te jedan kamp. Svi hoteli su smješteni uz samu šetnicu i jednu od najljepših plaža na hrvatskoj obali.

Misija poduzeća je djelovati kao nositelj profesionalizacije turističkog razvoja na Makarskoj rivijeri kao i na području cijele Dalmacije. U skladu s našom misijom želimo formirati tim čija će znanja i vještine biti ključ jasne prepoznatljivosti i odmaka od konkurencije, a sve s ciljem kreiranja nezaboravnih doživljaja naših gostiju.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu i postanu:

Voditelj kuhinje (m/ž) - jedan izvršitelj

Mjesto rada: Podgora

Opis poslova:

  • Upravlja dnevnim radom odjela kuhinje
  • Dodjeljuje zadatke zaposlenima na podređenim pozicijama i provjerava izvršavanje procesa u skladu sa standardnim pravilima i postupcima
  • Upravlja i nadgleda proizvodnju hrane te osigurava da se postižu postavljeni standardi
  • Odgovoran je za profitabilno poslovanje pomoću djelotvornog planiranja ljudskih i ostalih resursa
  • Zadužen za organizirano i racionalno provođenje procesa nabave za dnevne operacije unutar potreba kuhinje

Uvjeti:

  • SSS kuhar
  • Poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Što nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme

Svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.