+1
Pošalji prijatelju

Voditelj poslovnice (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MegaVisit j.d.o.o.
  • Adresa: Vukovarska 226d, 10000 Zagreb

Opis posla

- operativno organiziranje prodaje i rada
- vođenje evidencije prisutnosti i angažmana zaposlenih prodavača
- zaprimanje robe te praćenje ispravnosti prijema robe i dokumenata koji ju prate
- materijalna, financijska i robna odgovornost za maloprodajni objekt
- vođenje evidencije o opremanju prodavaonice robnim asortimanom
- aktivno sudjelovanje u procesu same prodaje
- osmišljavanje promocija za prodaju asortimana

Uvjeti

- minimum SSS
- 2 godina iskustva na poziciji voditelja prodavaonice
- znanje korištenja računala
- vrlo dobro znanje engleskog i po mogućnosti još najmanje jednog stranog jezika (talijanski, njemački ili istočnjački jezik - kineski, japanski ili hindu
- odlične organizacijske sposobnosti
- profesionalnost i kreativnost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost), Kineski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.