+1
Pošalji prijatelju

Asistent u službi razvoja i širenja mreže (m/ž)

Split

Rok prijave:

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 201 visokostandardizirane prodavaonice te 3.500 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Svoje ljudske resurse želimo dodatno osnažiti zaposlenicima koji su predani poslu, proaktivni i dinamični.

Opis posla

- u suradnji s voditeljem procjenjuje lokalna tržišta i mogućnost širenja na ista
- pronalazi pogodne lokacije za izgradnju novih objekata
- izrađuje elaborate o opravdanosti i ekonomičnosti pojedinih investicijskih projekata
- vodi evidenciju ugovorenih zakupa i slobodnih prostora u vlasništvu tvrtke
- organizira i predlaže najbolje/najpovoljnije ponuđače zakupa
- priprema i obrađuje dokumentaciju potrebnu za ugovaranje zakupa

Uvjeti

- SSS građevinskog, geodetskog ili drugog tehničkog smjera
- poznavanje rada u programima za tehničko crtanje (AutoCAD)
- sustavan pristup poslovima i zadacima
- razvijene komunikacijske vještine
- odlično poznavanje rada u MS Office paketu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost dodatne edukacije
- rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju
- mogućnost usavršavanja te profesionalnog razvoja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.