+1
Pošalji prijatelju

Referent u odjelu pripreme i razvoja (m/ž)

Split

Rok prijave:

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 201 visokostandardizirane prodavaonice te 3.500 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Svoje ljudske resurse želimo dodatno osnažiti zaposlenicima koji su predani poslu, proaktivni i dinamični.

Opis posla

- priprema i koordinacija projektnih zadataka, razrada i kontrola tehničke dokumentacije, izrada tehnoloških projekata, radioničkih nacrta i sličnih dokumenata
- sudjelovanje u izradi operativnih planova građenja, razrada i organizacija rada gradilišta u skladu s planom gradnje te praćenje ostvarenja planova građenja
- koordinacija poslovima na izgradnji, rekonstrukciji, adaptaciji i tekućem održavanju objekata ili poslovnih prostora
- izrada elaborata zaštite na radu na gradilištu
- nadzor procesa i tehnologije rada, ukazivanje na nedostatke i kontrola otklanjanja istih
- dostavljanje izvještaja o realizaciji gradilišta
- praćenje izvršenja i obračuna izvedenih radova
- izrada prijedloga prioritetnih potreba u opremi, radnoj snazi i materijalima za pojedino gradilište
- prikupljanje, obrada i analiza ponuda te predlaganje i biranje izvođača, materijala i opreme u dogovoru s neposrednim rukovoditeljem

Uvjeti

- VŠS/VSS – smjer građevine ili arhitekture
- minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- prethodno iskustvo u projektiranju
- vozačka dozvola B kategorije
- odlično poznavanje te aktivan rad u MS Office paketu i AutoCad-u

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost dodatne edukacije
- rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju
- mogućnost usavršavanja te profesionalnog razvoja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.