+1
Pošalji prijatelju

Tehničar u pogonu (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • ALFA TIM d.o.o. za proizvodnju preciznih strojnih dijelova

Opis posla

Vođenja tehnoloških procesa - priprema, praćenje i kontrola procesa, te pomoćni poslovi u proizvodnji tvrdog metala u vezi s tehnološkim procesima.

Proizvodni pogon nalazi se u Sesvetskom Kraljkevcu, nedaleko od željezničke stanice.

Uvjeti

- traži se osoba s završenom srednjom školom tehničkog smjera (kemijski tehničar, strojarski tehničar i slično) koja je spretna u rukovanju predmetima, sklona timskom radu, ima želju za učenjem i točna je u izvršavanju zadataka
- radno iskustvo u proizvodnji svakako je poželjno, ali nije obvezno

Kandidati koji pošalju svoj životopis i u roku od sedam dana od njegovog slanja, ne dobiju povratnu informaciju poslodavca, smatrat će se da nisu prošli prvi selekcijski krug.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.