+1

Tehničar za tehnološke sustave i instalacije na benzinskim postajama (m/ž)

Istra, Kvarner

Rok prijave:

  • Piraex d.o.o.
  • Adresa: Industrijska 21, 10 431 Sveta Nedelja

Piraex d.o.o. je poduzeće za prodaju i servis opreme na benzinskim postajama.

Opis posla

Tvrtka Piraex širi svoj tehnički tim radi povećanja poslovanja i poboljšanja kvalitete usluge.

Zadatak kandidata će biti obavljanje poslova instalacije i servisa na tehnološkim sustavima benzinskih postaja.

Od specifičnih sustava na kojima će se raditi ističemo:
- mjerni uređaji za istakanje goriva (agregati)
- mjerne sonde za gorivo
- POS sustavi i razni kontroleri
- tehnološki cjevovodi za gorivo (plastični i čelični)
- tehnološki rezervoari za gorivo
- LPG i LNG sustavi
- punjači za električna vozila i sustavi za punjenje vozila vodikom
- obavljanje instalacije i servisa na opremi na benzinskim postajama (agregati, sonde i sl.)

U ovome trenutku popunjavamo tim s 1 zaposlenikom (m/ž) u regiji Kvarner / Istra.

Uvjeti

- SSS tehničke struke, prednost imaju kandidati elektrotehničke struke (elektrotehničar, elektromehaničar, mehatroničar, automatizacija i elektrostrojarstvo, tehničar za računarstvo i sl.)
sa ili bez radnog iskustva
- znanje stranih jezika nije nužno
- vozačka dozvola B kategorija

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme na 3+3 mjeseci (u svrhu probnog roka), uz zasnivanje stalnog radnog odnosa nakon probnog roka
- primanja u skladu s Vašim predznanjem i prethodno stečenim vještinama, a koja su iznad standarda sektora u kojem poslujemo
- ugodno i izazovno radno okruženje, koje odgovara osobama tehničkog duha koje vole rješavati probleme
- zaposlenik će proći bazno školovanje u centrali u Zagrebu, te će mu biti dodijeljen mentor za daljnje usavršavanje
- rad u stabilnoj i dobro posloženoj tvrtki s dugom povijesti, u kojoj se zaposlenici stalno razvijaju
- kontinuirano školovanje i usavršavanje, gdje vas nadređeni konstantno usmjeravaju
- napredovanje u skladu s Vašim trudom i osobnim napretkom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.