+1
Pošalji prijatelju

Java projektant / programer aplikativnih rješenja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Multicom je jedna od vodećih hrvatskih informatičkih tvrtki. Naši zaposlenici su visokoobrazovani i vrhunski profesionalci s dugogodišnjim iskustvom u razvoju i implementaciji IT sustava u raznim područjima poslovanja.

Razvijamo i integriramo najzahtjevnije Enterprise sustave u Telekom i Financijskom sektoru na domaćem i internacionalnom tržištu.

Opis posla

Programer / projektant aplikativnih rješenja (m/ž) sudjeluje u dizajnu, razvoju i implementaciji složenih poslovnih aplikacija temeljenih na najnaprednijim Java tehnologijama.

Osnovni poslovi su:
- razvoj aplikativnih rješenja
- sudjelovanje u tehničkoj analizi i dizajnu rješenja
- analiza i razumijevanje korisničkih zahtjeva
- rad na projektima po agilnim metodologijama
- definiranje testnih scenarija
- dokumentiranje implementiranog rješenja
- integracija sustava u Enterprise IT okruženje

Tražimo više djelatnika (m/ž).

Uvjeti

- VSS - FER, PMF, FOI ili drugi odgovarajući fakultet informatičkog usmjerenja
- tražimo kandidate s iskustvom, ali i ozbiljne kandidate bez iskustva koji žele usvajati napredne programerske tehnologije u Java stacku

Prednosti pri odabiru:
- iskustvo u radu s Java tehnologijama (Spring, J2EE, Web tehnologije - JS frameworks - npr. Angular i sl).
- iskustvo u arhitekturi i dizajnu poslovnih sustava
- iskustvo u modeliranju i naprednom korištenju baza podataka

Osobito cijenimo i nagrađujemo sljedeće karakteristike:
- osobnu odgovornost u izvršavanju dogovorenih zadataka
- analizu i razumijevanje korisničkih zahtjeva prilikom razvoja rješenja
- sposobnost paralelnog izvršenja zadataka u timskom okruženju

Tražimo iskusne eksperte, ali i ambiciozne kandidate s osnovnim predznanjem koji su motivirani za osobni programerski razvoj.

Od svojih kandidata tražimo kreativnost, želju za učenjem i usvajanjem novih tehnologija, samostalnost i hrabrost u radu na zanimljivim i izazovnim projektima.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, nudimo vam:
- kreativnu i dinamičnu radnu okolinu
- ulaganje u obrazovanje (edukacije, tečajevi) i profesionalni razvoj uz mentorsku podršku
- stimuliranje i nagrađivanje ostvarenih osobnih certifikata
- vrhunske radne uvjete, druženje te prijateljsku i izravnu komunikaciju na svim razinama u tvrtki

Tvrtka nudi stimulativna primanja, individualno napredovanja sukladno ostvarenim ciljevima, sudjelovanje u međunarodnim projektima i ostale atraktivne beneficije.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.