+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Vodice

Rok prijave:

  • RADIN D.O.O. TRGOVINA GRAFIČKIM MATERIJALIMA

Opis posla

Posluživanje hrane i pića.

Mjesto rada je Hotel "Villa Radin" u Vodicama. Očekivani početak zasnivanja radnog odnosa je 01.05.2019.

Uvjeti

- KV konobar ili SSS bilo kojeg smjera sa minimalno 6 mjeseci radnog iskustva na navedenim ili sličnim poslovima
- znanje njemačkog ili engleskog jezika
- znanje osnova rada na računalu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 99 602 8800

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Šibensko-kninska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.