+1
Pošalji prijatelju

Vozač teretnog vozila C+E kategorije (m/ž)

Zagreb, inozemstvo

Rok prijave:

  • EURO - MATIC d.o.o. za prijevoz, trgovinu i usluge
  • Adresa: Klarići 56, 10410 Velika Gorica
  • Web: http://www.euro-matic.hr

Rad u prijevozu započinjemo osnivanjem obrta 1998. godine. Znatnim proširenjem posla 2005. godine registrirani smo kao tvrtka te smo danas specijalizirani za prijevoz u domaćem i međunarodnom transportu. Uspješnost poslovanja i kontinuirani razvoj se temelji na ulaganju u vozni park, a posebice ulaganju u ljudske potencijale koji su nam od početka najvažniji segment. Sukladno tome, danas zapošljavamo 40 djelatnika s 35 transportnih vozila te smo vodeća tvrtka za transport BDF kontejner sistemom u Hrvatskoj.

Opis posla

Upravljanje teretnim vozilom u zemljama EU:
- zaprimanje naloga putem pametnog telefona
- prisutnost i osiguranje tereta prilikom utovara/istovara

Uvjeti

- poznavanje njemačkog ili engleskog jezika na radnom mjestu vozača u međunarodnom prijevozu
- KOD 95
- kartica vozača
- strogo pridržavanje regule radnog vremena vozača

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B, C, C+E, C1+E, E

Što nudimo

- sigurna i redovna primanja adekvatna standardima EU
- utvrđeni procesi i obavezno pridržavanje zakonskih pravila o mobilnim radnicima
- tjedni odmor koristi se vikendom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.