+1
Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Restoran Muzej traži kuhara (m/ž) za stalni radni odnos.

Uvjeti

- SSS
- najmanje 2 godine radnog iskustva kao kuhar
- brzina u radu
- izrada dnevnih jela i ala carte jela
- podržavanje timskog rada
- težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete usluge

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 99 344 4726

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.