+1

Pomoćnik voditelja prodaje svadbenih svečanosti i evenata (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

Golf vjenčanja Zaprešić novo je mjesto koje vodi iskusan tim Golf vjenčanja Zagreb, na kojem ćemo gostima omogućiti da kroz izvrsnu lokaciju i gastronomsku ponudu organiziraju pamtljive evente čije će učinke dugo pamtiti.

Više o nama možete pronaći na našem webu.

Dio smo Victus Group-e, domaće grupacije koja više od 15 godina izvrsno posluje i dalje kontinuirano raste.

Opis posla

Kako bismo nastavili uspješan trend rasta i razvoja, tražimo osobu za radno mjesto:

Pomoćnik voditelja prodaje svadbenih svečanosti i evenata (m/ž).

Što ćete raditi?
- pružati podršku voditelju prodaje svadbenih svečanosti i evenata
- sudjelovati na prodajnim razgovorima
- komunicirati s potencijalnim kupcima
- održavati potrebne prezentacije, sukladno uputama
- obavljati operativne poslove potrebne za prodaju/održavanje eventa/svečanosti
- vršiti potrebne administrativne poslove (ponude, izvještaji, mail komunikacija, potrebna dokumentacija)

Uvjeti

Želimo osobu sljedećih karakteristika:
- minimalno SSS
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno iskustvo u prodaji
- obavezno iskustvo u ugostiteljstvu i/ili hotelijerstvu (minimalno 3 godine)
- komunikativnost, fleksibilnost, sistematičnost
- spremnost na učenje
- okretnost i snalažljivost
- izražena savjesnost i odgovornost u radu
- izvrsno poznavanje MS Office programa

Prijavite se na oglas putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će samo oni kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Što Vam možemo ponuditi?
- rad u uspješnoj tvrtki
- stimulativne i konkurentne uvjete
- dinamičnu i ugodnu radnu atmosferu
- priliku za učenje i razvoj
- izvrsne kolege i međuljudske odnose

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.