+1
Pošalji prijatelju

IT tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

IT tvrtka sa sjedištem u Zagrebu traži nove članove tima.

Ako ste ambiciozni i željni uspjeha, nemate previše iskustva, ali želite se okušati u IT industriji, prijavite se! Spremni smo uložiti vrijeme za Vas da nađete svoje mjesto u industriji. Već imate iskustva u industriji, ali želite još? Prijavite se! Čeka Vas stjecanje novih znanja i vještina u dinamičnoj okolini.

S ciljem povećanja tima tražimo motiviranu, komunikativnu i vedru osobu, otvorenu za timski rad, usvajanje novih znanja i vještina u dinamičnom radnom okruženju na neodređeni rok zaposlenja.

Opis posla:

  • Izravna komunikacija s klijentima putem telefonskog razgovora i e-maila
  • Konfiguriracija i upravljanje IT opremom krajnjeg korisnika, pomoć u postavljanju i konfiguraciji klijenata e-pošte, dijeljenju datoteka, vođenju domenskih računa, instalacija i ažuriranja softvera
  • Rješavanje problema različitih poteškoća s krajnjim korisnicima s njihovim lokalnim uređajima ili virtualnim radnim stanicama

Uvjeti:

  • Izniman uvjet: Izvrsna pismena i verbalna komunikacija na engleskom jeziku
  • Sposobnost timskog rada i multitaskinga u agilnom okruženju
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet za prijavu
  • Poznavanje Windows operativnog sustava
  • Poznavanje Microsoft Office paketa usluga
  • Poznavanje osnova računalnih mreža

Nudimo Vam:

  • Atraktivna početna plaća, dodatne beneficije i nagrade tijekom godine
  • Ugovor na neodređeno
  • Trening i poslovni plan unaprijeđenja od tehničara početnika do sistemskog administratora

Molimo sve zainteresirane da se prijave putem linka za prijavu na MojPosao najkasnije do 27.02.2019.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.