Pošalji prijatelju

Radnik za utovar / istovar prtljage (m/ž)

Berlin, Njemačka

Rok prijave:

  • PERSONALDIENST d.o.o.

Opis posla

Vi tražite posao u inozemstvu? Mi tražimo vas.

Na ovom radnom mjestu vi ćete:
- razvrstavati prtljagu
- utovarati prtljagu u avione
- istovarati prtljagu iz aviona
- prevoziti prtljagu posebnim vozilima za prijevoz prtljage

Uvjeti

Za ovo radno mjesto potrebno je:
- vozačka dozvola B kategorije
- želja i volja stjecanjem novih iskustava
- želja za učenjem novih znanja i vještina

Prijavite se jednostavno putem linka za prijavu!

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Odlaskom na rad u Njemačku s nama, vi imate:
- osiguran smještaj i prijevoz
- mogućnost izbora njemačke ili hrvatske prijave
- pravo na božićnicu i regres
- pripremu za rad na zračnoj luci u Zagrebu
- mogućnost dodatnih edukacija na zračnoj luci
- potpunu podršku u svim početnim koracima

Mi u Personaldienstu ulažemo u edukaciju i pripremu svojih kandidata, te brinemo o vama za vrijeme cjelokupnog trajanja vašeg zaposlenja kod nas.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.