+1
Pošalji prijatelju

IT Support Analyst (m/f)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • Tipico Sports Services d.o.o. za usluge
  • Adresa: Matije Gupca 19, 35000 Slavonski Brod

Tipico je jedan od vodećih europskih pružatelja usluga sportskog klađenja. Tvrtka nudi obožavateljima sporta uzbudljivu zabavu za preko trideset vrsta sportova. Pri tome Tipico stavlja najveću pažnju na sigurno i odgovorno postupanje sa sportskim okladama i igrama na sreću.

Tvrtka Tipico Sports Services d.o.o. sa sjedištem u Slavonskom Brodu, Hrvatska, je članica Tipico grupacije. Preko sto djelatnica i djelatnika podržavaju Tipico Co. Ltd. Svojom uslugom pripreme i obrade sportskih podataka i ponude za Tipico Sportwetten. Bilo nogomet, tenis, košarka, odbojka ili rukomet – hrvatski sportski stručnjaci su uvijek na visini zadatka.

Opis posla

- Maintaining a high standard of customer service, satisfaction and support provided
- Supporting Corporate IT in delivery of high-quality IT Support services to end-users across all offices of Tipico Group
- Investigating and troubleshooting issues as part of standard incident management / request fulfilment processes
- Owner of reported issues and communicating the status and progress of such issues in a regular manner
- Coordinating troubleshooting and repair of OS & software (Windows, Mac OSX, Windows and mobile devices) failures; communicating with impacted parties
- Managing user accounts, passwords and mailboxes within the corporate Active Directory and Exchange Servers as per request

Uvjeti

- Self-driven, success-oriented, ready to deliver
- Excellent communication and analytical skills
- Excellent command of written and spoken English (German would be a plus)
- Strong customer focus
- Knowledge of Active Directory, email technologies (Office 365, exchange servers), Microsoft Office applications
- Knowledge of JIRA Service Desk would be a plus

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Brodsko-posavska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.