+1
Pošalji prijatelju

Poslovni analitičar (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • Tipico Sports Services d.o.o. za usluge
  • Adresa: Matije Gupca 19, 35000 Slavonski Brod

Tipico je jedan od vodećih europskih pružatelja usluga sportskog klađenja. Tvrtka nudi obožavateljima sporta uzbudljivu zabavu za preko trideset vrsta sportova. Pri tome Tipico stavlja najveću pažnju na sigurno i odgovorno postupanje sa sportskim okladama i igrama na sreću.

Tvrtka Tipico Sports Services d.o.o. sa sjedištem u Slavonskom Brodu, Hrvatska, je članica Tipico grupacije. Preko sto djelatnica i djelatnika podržavaju Tipico Co. Ltd. Svojom uslugom pripreme i obrade sportskih podataka i ponude za Tipico Sportwetten. Bilo nogomet, tenis, košarka, odbojka ili rukomet – hrvatski sportski stručnjaci su uvijek na visini zadatka.

Opis posla

- analiza sportskih podataka i upravljanje rizikom

Uvjeti

- viša ili visoka stručna sprema
- tečno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje sporta, sportskih termina i aktivno praćenje sportskih događaja
- aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu
- točnost i predanost radu
- motiviranost za rad, spremnost učenja, timski duh

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- stručnu obuku, uz daljnju potporu vašeg mentora i tima
- mogućnost usavršavanja vaših vještina i stjecanja novih uz mogućnost napredovanja
- rad u mladom i ambicioznom timu
- poticajan sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.