+1
Pošalji prijatelju

Javascript Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Digihey je Digital Product Development Studio sa uredom u ulici Pile I. u Zagrebu.

Opis posla

Jeste li spremni raditi na inovativnim startupima iz SAD-a i Europe koji mijenjaju svijet? Naši su projekti iz različitih industrija: dostava goriva, istraživanje tržišta, društvene mreže, IoT, Machine Learning, financije... Saznajte kako je to raditi s ljudima koji stoje iza imena MEAN stack te developerima koji su radili Farmville. Radimo i sa Blockchain-om... Ovo je prilika pridružiti se dinamičnom timu, raditi na turbo zanimljivim projektima, a usput naučiti brdo novih tehnologija.

Imamo otvorenu poziciju Javascript Developera (m/ž).

Uvjeti

Vještine i iskustvo:
- iskustvo u radu sa jednim od popularnih Javascript frameworka (Angular, React, BackboneJS, VUE.js i slični)
- osnovno poznavanje rada sa backendom
- odlično poznavanje HTML, CSS i popularnih frameworka i alata (Bootstrap, SASS)
- rad sa GIT-om
- izvrsno poznavanje engleskog jezika

Što očekujemo od kandidata:
- čist i pregledan kod
- samostalnost i proaktivnost
- odlične komunikacijske vještine
- strast za učenje novih tehnologija

Bonus:
- napredno korištenje NodeJS/Express-a
- osnove DevOps-a
- iskustvo u radu sa MEAN Stack-om

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Što nudimo

Što dobiješ:
- MacBook laptop
- mogućnost djelomičnog remote rada
- rad u šlapama
- period za učenje unutar radnog vremena

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.