+1
Pošalji prijatelju

Terenski radnik / Stagehand (m/ž)

Zagrebačka i Koprivničko-križevačka županija

Rok prijave:

Ivas Grupa je vodeća audio video kompanija u regiji koja sudjeluje na projektima najvećeg ranga te surađuje sa vodećim ljudima iz svijeta profesionalne produkcije. Tvrtka je povezana sa produkcijskim izvedbenim timovima raznih visokoprofesionalnih TV projekata (među kojima je i Eurovizija), te ima uske veze sa jednom od većih i bolje organiziranih internacionalnih tvrtki iz branše sa sjedištem na Bliskom Istoku, koja je redovito zadužena za produkcije mega koncerata umjetnika poput Rolling Stonesa, Bryan Adamsa, Rihanne, Justina Biebera i drugih.

Opis posla

Utovar, istovar, montaža, demontaža aluminijskih konstrukcija, pozornica, tribina, razglasne opreme, video opreme, rasvjetne opreme. Čišćenje te održavanje opreme u skladištu. Razni drugi fizički poslovi na terenu, u i oko skladišta.

Uvjeti

- potvrda o nekažnjavanju
- dobre komunikacijske vještine
- minimalno B kategorija, prednost C/E kategorija
- rad na računalu
- poželjno tehničko predznanje

Potrebne vještine – Pozitivan stav, timski rad, iskustvo sa sličnim poslovima, dobro fizičko zdravlje, kondicija i higijenske navike, pristojno ponašanje, brzo učenje, vozačka dozvola B kategorije (ostale poželjne i svakako su prednost), snalažljivost na terenu i općenito u obavljanju zadataka.
Izazovi - rad noću te općenito rad koji nije vezan za radno vrijeme, konstantna putovanja, rad u različitim vremenskim uvjetima, prilagodba pravilnicima zaštite na radu.

Tražimo mlade, komunikativne osobe koje vole raditi u timovima i spremni su na izazove te koje posjeduju tehnička predznanja i interes za nadogradnju istih.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Zašto raditi – sigurna plaća, stabilna tvrtka koja je okrenuta stranim tržištima, mogućnost zarade znatno veće plaće nego u drugim branšama za osobe sa istim kvalifikacijama, mogućnost brzog napredovanja i prolaska kroz platne razrede u relativno kratkom vremenskom roku te mogućnost napredovanja iz terenskog radnika u tehničara.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.