+1
Pošalji prijatelju

Junior Event manager (m/ž)

Zagrebačka županija

Rok prijave:

Ivas Grupa je vodeća audio video kompanija u regiji koja sudjeluje na projektima najvećeg ranga te surađuje sa vodećim ljudima iz svijeta profesionalne produkcije. Tvrtka je povezana sa produkcijskim izvedbenim timovima raznih visokoprofesionalnih TV projekata (među kojima je i Eurovizija), te ima uske veze sa jednom od većih i bolje organiziranih internacionalnih tvrtki iz branše sa sjedištem na Bliskom Istoku, koja je redovito zadužena za produkcije mega koncerata umjetnika poput Rolling Stonesa, Bryan Adamsa, Rihanne, Justina Biebera i drugih.

Opis posla

Komunikacija s klijentom od faze planiranja do finalizacije projekta, izvidi lokacije i usvajanje želja klijenta, sudjelovanje u izradi ponuda, komunikacija sa skladištem, organizacija vremena montaže, demontaže proba i vođenje svih segmenata produkcije.

Izazovi - rad noću te općenito rad koji nije vezan za radno vrijeme, česta putovanja pogotovo u tijeku sezone, rad u različitim vremenskim uvjetima, rad na projektima u inozemstvu, komunikacija sa klijentima i kolegama, delegiranje zadataka na ostale kolege. Rješavanje problema i organizacija rada.

Uvjeti

- potvrda o nekažnjavanju
- dobre komunikacijske vještine
- minimalno B kategorija
- rad na računalu
- poželjno tehničko predznanje

Potrebne vještine – spremnost na timski rad, pozitivan stav, iskustvo na sličnim poslovima, pristojno ponašanje prema klijentu i ostalim kolegama, spremnost na brzo učenje i volja za napredovanjem, upravljanje timom ljudi na projektu, planiranje i organizacija.

Tehničko obrazovanje i smisao za management. Dobro poznavanje kompjuterske grafike i drugih softwara za planiranje i organizaciju ili spremnost na usvajanje i učenje istih.

Tražimo mlade, komunikativne osobe koje vole raditi u timovima i spremni su na izazove te koje posjeduju tehnička predznanja i interes za nadogradnju istih.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Zašto raditi – sigurna plaća, stabilna tvrtka koja je okrenuta stranim tržištima i profesionalnim projektima, rad sa najvećim imenima iz industrije (mogućnost stjecanja iskustva i znanja), mogućnost profesionalnog razvoja, obuke i školovanja u inozemstvu, mogućnost zarade veće plaće nego u drugim branšama za osobe sa istim kvalifikacijama, rast prihoda shodno volji i kapacitetu preuzimanja odgovornosti za preuzeti segment posla, mogućnost brzog napredovanja i prolaska kroz platne razrede u kratkom vremenskom roku te mogućnost napredovanja u Event managera.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.