+1
Pošalji prijatelju

Monter PVC stolarije (m/ž)

Cork, Dublin, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od najvećih proizvođača PVC stolarije na području Europe, tražimo više kandidata za radno mjesto Monter PVC stolarije za rad u Corku ili Dublinu, Irska.

Ključni zadaci:
- preuzimanje gotove stolarije u tvornici, prijevoz i montaža stolarije na stambenom objektu
- rad u timu s još dvoje iskusnih montera gdje biste započeli kao treći član te prošli osnovnu obuku
- fizički zahtjevan posao koji iziskuje i podizanje tereta
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada

Uvjeti

- obvezno radno iskustvo na istim poslovima ili sličnim poslovima u području građevine/montaže
- obvezna vozačka dozvola B kategorije, posjedovanje C kategorije je prednost
- dobra fizička kondicija (fizički zahtjevan posao)
- poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
- hrvatsko ili neko drugo EU državljanstvo

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme, zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca
- tjedna isplata plaće: € 606.43 neto za 5 radnih dana, € 712.28 neto za 6 radnih dana
- organiziran zajednički smještaj, cijena od 20–50 EUR ovisno o lokaciji
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.