+1
Pošalji prijatelju

Dostavljač / vozač paketa (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • System Logistik GmbH
  • Adresa: Stahlgruberring 12, 81829 München
  • Telefon: +49 89 60 81 16 – 22
  • Osoba za kontakt: Bellinda Heilmann

Za München, Mannheim, Frankfurt

System Logistk GmbH sa sjedištem u Münchenu je dugogodišnji poduzetnik u području kurirske logistike i dostave paketa (Last-Mile-Delivery). Koristimo najsuvremenije tehnologije, koje olakšavaju svakodnevni rad. System Logistik zapošljava jedno 150 djelatnika i dodatno još jedno 150 samozaposlenih vozača.

Opis posla:

  • dostava paketa (težina paketa je prosječno 2,5 kg) po gradu od vrata do vrata
  • sva vozila su gotovo nova (Mercedes Vito ili VW T6)
  • rad u timu

Uvjeti:

  • vozačka dozvola, B kategorija (2 godine iskustva)
  • znanje vožnje kombija i rad sa skenerom
  • poslodavac zapošljava kandidate koji posjeduju EU papire (osobna iskaznica)
  • njemački ili engleski jezik (osnovno znanje)
  • srednja škola bez obzira na završen smjer

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme (na početku 12 mjeseci) s mogućnošću stalnog radnog odnosa
  • pri dolasku osiguran smještaj koji može biti i trajan
  • pružamo pomoć i podršku nakon preseljenja u Njemačku (prijava stanovanja, otvaranje žiro računa, zahtjev za potvrdu o nekažnjavanju)
  • mjesečna plaća 2.200,00 € bruto
  • svaka postaja ima dispečera koji govori hrvatski jezik

Ako se želite razvijati u dinamičnom okruženju u Njemačkoj, onda svoju prijavu za posao sa biografijom pošaljite putem linka za prijavu.

Radujemo se Vašoj zamolbi.
Postanite dio našeg Tima!

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.