+1
Pošalji prijatelju

Financijski analitičar / modelator (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • Međunarodna Zračna luka Zagreb d.d.
  • Adresa: Ulica Rudolfa Fizira 1, Velika Gorica

Opis posla

- financijsko modeliranje
- priprema financijskih planova
- izračun pokazatelja uspješnosti poslovanja
- izrada korporativnih prezentacijskih materijala
- praćenje likvidnosti i novčanog toka
- interno izvještavanje
- izvještavanje prema dioničarima i financijskim institucijama

Zapošljavamo 1 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij matematičkog, informatičkog i drugog srodnog smjera (fizika, inženjerske znanosti) ili studij ekonomije
- do 2 godine radnog iskustva
- zanimanje za korporativne financije i financijsko modeliranje
- poznavanje rada na računalu s naprednim korištenjem MS Office-a, posebno Excela
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- relevantna znanja i vještina (analiza i poslovno planiranje)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- raznovrstan posao u dinamičnom okruženju
- timsku suradnju uz samostalno obavljanje zadataka
- brzo učenje uz osigurano mentorstvo, kontinuirano stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
- rad na određeno vrijeme (puno radno vrijeme) u trajanju 12 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.