+1
Pošalji prijatelju

ERP konzultant za robno poslovanje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Datalab je najveći proizvođač poslovnog softvera PANTHEON u Jugoistočnoj Europi koji omogućava upravljanje i pregled svih poslovnih procesa u poduzeću.

PANTHEON zajednica broji više od 55.000 korisnika u Regiji.

Opis posla

Tražimo motiviranu, stručnu i komunikativnu osobu za poziciju ERP konzultanta (m/ž) specijaliziranog za robno poslovanje, te podršku i implementaciju poslovnog sustava Patheon ERP. Posao uključuje edukaciju postojećih i novih korisnika vezano za proizvodnju i robno poslovanje na Pantheon ERPu.

Ako imate iskustva u istim ili sličnim poslovima, radili ste i poznajete pojmove, možda ste baš Vi pravi kandidat za nas!

Vaši zadaci:
- operativna podrška korisnicima
- testiranje funkcionalnosti programa
- pisanje korisničkih uputa
- obuka novih korisnika u radu s programom
- prezentacija programskih rješenja potencijalnim korisnicima

Uvjeti

- poznavanje robnih procesa u različitim fazama trgovine (nabava, prodaja, robno poslovanje, veleprodaja, maloprodaja, praćenje zaliha, izrada kalkulacija, intrastat)
- poznavanja ERP rješenja na području skladišnog i proizvodnog djela
- dobro korištenje MS Office alata
- prezentacijske i komunikacijske vještine
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- samostalnost i angažiranost u radu
- sklonost timskom radu

Prednosti:
- iskustvo u proizvodnom poslovanju
- poznavanje rada u poslovnom programu Pantheon (ili drugim ERP sustavima)
- iskustvo u konzaltingu i/ili implementaciji programskih rješenja
- osnovno znanje MS SQL baze podataka i podatkovnog jezika Trasnact SQL
- radno iskustvo na sličnim poslovima

Napomena:
Testiranje kandidata iz područja robnog poslovanja.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u perspektivnom okruženju
- kontinuirano razvijanje profesionalnih vještina
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.