+1
Pošalji prijatelju

Frontend / Angular developer (m/ž)

Zagreb, Osijek,Varaždin

Rok prijave:

Swiss Digital AG unazad 7 godina razvija visoko kvalitetna softverska rješenja s fokusom na mobilne i web platforme. Naše usluge i procesi obuhvaćaju sve faze projektnog ciklusa od izrade koncepta, dizajna, razvoja, testa & QA, sve do uspješnog lansiranja i održavanja. Swiss Digital može se pohvaliti grupom talentiranih, mladih, agilnih i kreativnih individualaca koji realiziraju digitalna rješenja i produkte za vodeće kompanije iz raznih poslovnih sektora.

Opis posla

Zbog novog, izuzetno zanimljivog projekta, tražimo dodatnog člana na radno mjesto:

Frontend/Angular developera (m/ž)

Što ćeš raditi?

Prvenstveno ćeš biti dio web i backend development tima koji usko surađuje s UX dizajnerima, mob apps, Java developerima i project managerima.
Radit ćeš na jednom većem zanimljivom međunarodnom projektu, naručitelj kojeg je korporacija njemačkog govornog područja.
Razdoblje prilagodbe bit će usklađeno i prilagođeno tvom trenutnom iskustvu i znanju.

Uvjeti

Otprilike te opisujemo:
- strast za web developmentom i iskustvo u izradi SPA web aplikacija
- minimalno 2 godine iskustva u web developmentu
- visoka razina znanja i praktičnog iskustva u radu sa sljedećim tehnologijama: Angular, TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS3
- visoka razina znanja i praktičnog iskustva s CSS preprocesorima, kao što je Sass
- iskustvo u radu sa standardnim front-end alatima kao što su Babel, Webpack, NPM
- razumijevanje i praktično iskustvo u korištenju REST API-a
- razumijevanje i iskustvo u korištenju tehnologija za verzioniranje kao što je Git
- iskustvo u radu po agile scrum procesima, te mogućnost prilagodbe agile praksama tima
- znanje engleskog jezika

Poželjno je:
- poznavanje: SQL, Java, Hibernate, Spring
- znanje njemačkog jezika
- iskustvo rada na internacionalnim projektima

Svakako nam se javi!

Možemo se upoznati, razmijeniti iskustva, popiti kavu, dogovoriti uvjete i naći ti odgovarajuće mjesto (pokraj prozora).

Dobro došao/la na svoje novo radno mjesto!

Prijavu možeš poslati do 26.02.2019. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (napredno)

Što nudimo

- lokacija: Zagreb , Varaždin ili Osijek, mogućnost povremenog rada od kuće
- rad u interdisciplinarnom timu od 15tak ljudi u grupaciji koja ima više od 200 zaposlenika odnosno više od 50 developera u Hrvatskoj
- radno vrijeme: generalno 9-17h, ali ljudi smo, dogovorit ćemo se
- primanja: iznad prosjeka, i ovisno o tvojim znanjima
- atmosfera: garantirano dobra
- kolege: uvijek spremni pomoći, pojesti i zaigrati partiju stolnog ili Aliasa
- napredovanje: vertikalno, horizontalno, mentalno, fizičko
- prvi zadatak: rad na opipljivom projektu za velikog klijenta

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.