+1
Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Ilok

Rok prijave:

  • KOM-ILOK društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti

Opis posla

Natječaj za radno mjesto:

Električar (m/ž).

Opis poslova:
Radovi na održavanju elektroinstalacija, opreme, uređaja, osnovnih sredstava, javne rasvjete obavljanje ostalih poslova u prostorima društva prema nalogu nadređenog.

Mjesto rada : Grad Ilok.

Broj traženih radnika: 1.

Uvjeti

- škola elektro smjera KV, SSS ili VKV
- radno iskustvo od najmanje godinu dana na sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu, odgovornost, marljivost, usmjerenost timskom radu
- poznavanje i pridržavanje mjera zaštite na radu
- radni odnos zasniva se s probnim radom u trajanju od tri mjeseca

Kandidati su dužni uz pisanu i potpisanu zamolbu dostaviti:
- životopis
- preslika svjedodžbe o završenoj školi
- preslika domovnice
- potvrda o radnom stažu iz HZMO-a ne starija od dana objave ovog natječaja
- preslika osobne iskaznice
- potvrda poslodavca, ugovor o radu ili drugi odgovarajući dokument iz kojeg je vidljivo na kojim poslovima je ostvareno radno iskustvo (original ili preslika)
- dokaz o položenom vozačkom ispitu

Preslika tražene dokumentacije ne mora biti ovjerena, a kandidati su prije sklapanja ugovora dužni dostaviti na uvid originale dokumenata.
Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te koja ispunjava formalne uvjete natječaja.

Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave neće se razmatrati.
Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.
Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja izabrani kandidat po obavijesti o izboru, a prije sklapanja ugovora o radu.
Ako se kandidat poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na osnovi Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ili Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida, obavezan je priložiti dokaze o priznatom statusu u skladu s propisom na osnovi kojeg ostvaruje pravo prednosti te potvrdu da je nezaposlen.

Kandidati prijavljeni na natječaj, koji ispunjavaju formalne uvjete bit će pozvani na intervju, o čemu će kandidati biti obaviješteni.
Za kandidate koji ne pristupe na intervju smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se na adresu Kom-Ilok d.o.o., Julija Benešića 49, 32236 Ilok, s naznakom „Ne otvaraj - natječaj električar“.

O rezultatima natječaja polaznici će biti obaviješteni u zakonskom roku na internet stranicama Kom-Iloka d.o.o. Ilok. Kom-Ilok d.o.o. Ilok zadržava pravo poništenja natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
O rezultatima izbora kandidati će biti pismeno obaviješteni.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
Kom-Ilok d.o.o., Julija Benešića 49, 32236 Ilok, s naznakom „Ne otvaraj - natječaj električar“
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.