+1
Pošalji prijatelju

Motomehaničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MOTO MONDO d.o.o.
  • Adresa: Šarengradska 15, 10000 Zagreb

Moto mondo d.o.o. traži djelatnika za rad na skuterima i motociklima(mehaničara).

Opis posla

Ovlašteni prodavatelj i serviser u Zagrebu traži mehaničara za skutere i motocikle (m/ž).

Uvjeti

- iskustvo od barem godinu dana

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

A, A1, B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- radna sredina odlična

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.