+1
Pošalji prijatelju

Savjetnik za EU fondove (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • RAVECON društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje, usluge, trgovinu i proizvodnju
  • Telefon: +385 1 207 9306
  • Web: http://www.ravecon.hr

Opis posla

- izrada projektne dokumentacije za prijavu na natječaje iz OPKK, OPLJUP, PRR
- provedba projekata uključujući javnu nabavu
- izrada poslovnih planova i investicijskih studija
- izrada marketinških planova i strategija

Uvjeti

- minimalno 1. godina iskustva
- Microsoft Office, dobro snalaženje u Internet aplikacijama npr. E-fondovi, APPRRR

Ostali uvjeti:
- iskustvo i specijalizirano obrazovanje za izradu projekata i rad sa EU fondovima je obavezno
- visoka motivacija, radna organiziranost i odgovornost, proaktivnost, otvorenost za profesionalni razvoj su osnova za buduću uspješnu suradnju

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.