+1
Pošalji prijatelju

Portir (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZAGREB CITY HOTELS d.o.o. (DoubleTree by Hilton Zagreb)
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 269a, 10000 Zagreb

Opis posla

Traži se:

Portir (m/ž) - 3 izvršitelja/ice.

Opis poslova:
- nošenje prtljage, spremanje prtljage gostiju u prostoriju za prtljagu
- dočekivanje gostiju ispred hotela,usmjeravanje gostiju prema recepciji
- ispraćaj gostiju iz hotela
- organizacija turističkih izleta, transporta,davanje turističkih informacija gostima
- organizacija taksi transfera i narudžba taksija
- aktivna promocija hotelskih sadržaja (OXBO Urban Bar & Grill, Gift Shop)
- parkiranje vozila i prijevoz gostiju

Mjesto rada: Zagreb city hotels d.o.o. Zagreb (Hilton hoteli Zagreb).

Uvjeti

- SSS
- najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- posao na određeno uz probni rad
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz isplaćuje se u cijelosti
- mogućnost za profesionalni razvoj, napredovanje u području hotelijerstva i ugostiteljstva
- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
- rad u ambicioznom timu profesionalaca
- okruženje koje poštuje najviše standarde hotelijerstva
- mogućnost stalnog radnog odnosa
- pozitivna kultura radnog mjesta
- dva slobodna dana u tjednu
- besplatan obrok tijekom smjene
- osigurane uniforme, osigurano pranje i peglanje uniformi

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.