+1
Pošalji prijatelju

Stručnjak za razvoj i upravljanje glasovnim mrežama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Optima telekom d.d.
  • Adresa: Bani 75a, 10 010 Zagreb

OT - Optima Telekom d.d. posebnu pažnju posvećuje kvaliteti i zadovoljstvu zaposlenika i na tome zasniva svoju poslovnu kulturu. Zato smo izrazito usredotočeni na razvoj i kontinuiranu brigu za ljudske potencijale.

Prepoznajemo trud i dobro obavljen posao, a posebno cijenimo samoinicijativnost, jer upravo ona vodi k razvoju odgovornosti svakog pojedinog zaposlenika. Cilj nam je omogućiti svakom zaposleniku napredovanje i razvoj karijere unutar kompanije, kako bismo zajednički rasli i bili uspješni na konkurentnom telekomunikacijskom tržištu.

Naša je želja da Optima Telekom u ugodnom radnom okruženju bude poželjno mjesto za realizaciju Vaših profesionalnih i osobnih ciljeva.
Tražimo visoko motivirane i odgovorne osobe za radno mjesto:

u Grupi za razvoj i upravljanje glasovnim mrežama

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Sudjelovanje u dizajniranju telekomunikacijskih sustava iz svog djelokruga rada u skladu s tehničkim načelima, standardima tvrtke, zahtjevima korisničkih ugovora i pripadajućim specifikacijama usluga, te potrebama rasta broja korisnika
  • Istraživanje tehničke dokumentacije poradi određivanja opreme koja zadovoljava uvjete realizacije organizacijskih produkata, usluga i ideja
  • Testiranje i vrednovanje opreme kako bi utvrdio efikasnost, pouzdanost i kompatibilnost s postojećim sustavom koristeći se pritom svojim znanjem i suvremenom opremom za testiranje. Analiza testnih rezultata i preporuka te specifikacija opreme za narudžbu
  • Razvoj i pisanje procedura za instalaciju, korištenje i rješavanje problema na sustavu. Definicija i praćenje pokazatelja performansi i kvalitete sustava i opreme. Asistencija pri rješavanju kompleksnih problema na sustavu. Uočavanje dijelova sustava na kojima će biti potrebno izvršiti nadogradnju

Uvjeti:

  • VŠS/VSS
  • Potrebne godine iskustva: 3
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Napredno poznavanje operativnih sustava Windows i Linux
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Napredno poznavanje telekomunikacijskih tehnologija - Glasovne tehnologije (VoIP, NGN, IMS)
  • Alati: MS Office paket; WireShark; Napredni terminali (SSH, telnet, file transfer); Napredni editori teksta

Što nudimo:

  • rad u dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju
  • razvoj i unapređenje profesionalnih znanja i vještina
  • rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca

Ukoliko ste zainteresirani, a smatrate da Vaš profesionalan profil odgovara navedenim uvjetima, molimo da svoju ponudu sa životopisom pošaljete najkasnije do 20.03.2019.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.