+1
Pošalji prijatelju

Lakirer / ličilac (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BAJKMONT d.o.o.

BAJKMONT d.o.o. vodeća je tvrtka za projektiranje, proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadesetak godina, uspješno posluje na hrvatskom tržištu i na zajedničkom tržištu EU.

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u BAJKMONT-u projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove na izgradnji objekata veoma širokih namjena, kao što su proizvodne hale, trgovačke zgrade, javne i poslovne zgrade, stadioni, sportske dvorane, kao i druge zahtjevne građevinske i arhitektonske projekte, te postrojenja i metalnu opremu za razne specijalističke industrije kao što su, projekti za industriju zaštite okoliša, aluminijsku, kemijsku, automobilsku i dr. specijalističke industrije.

Opis posla

U cilju proširenja poslovanja želimo zaposliti samostalne i odgovorne ljude koji teže profesionalnom radu i napretku, i to u odjelima: projektiranja, proizvodnje, logistike, nabave i skladišta, montaže na gradilištu, i dr. Ukoliko se vidite u radu na izazovnim domaćim i inozemnim projektima, te vam je bitno u radu koristiti najmoderniju tehnologiju, usavršavati se i pratiti nove trendove, pridružite nam se na sljedećoj poziciji:

Lakirer / ličioc (m/ž) - Zagreb, više izvršitelja/ica.

Opis posla:
- rad na antikorozivnoj zaštiti čeličnih konstrukcija, pripremi površina prije bojanja, „airless“ lakiranju, ličenju valjcima, i ostalim radovima antikorozivne zaštite prema uputama poslovođe ili voditelja

Uvjeti

- KV/VKV/SSS tehničkog smjera
- minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike
- dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
- korištenje najmodernije opreme i tehnologija
- stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.