+1
Pošalji prijatelju

Inženjer u prodaji i nabavi - kalkulant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BAJKMONT d.o.o.

Bajkmont d.o.o. vodeća je tvrtka za proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadestak godina, uspješno posluje na hrvatskom tržištu i na zajedničkom tržišu EU (Francuska, Engleska, Njemačka itd.).

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u Bajkmontu projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove koji rezultiraju izgradnjom objektima širokih namjena, kako zahtjevnih građevinskih i arhitektonskih projekata, tako i industrijskih postrojenja kao što su proizvodne hale, trgovačke zgrade, javne i poslovne zgrade, objekti za industriju zaštite okoliša, kemijsku industriju itd.

Opis posla

U cilju proširenja poslovanja želimo ojačati naš odjel komercijale sa samostalnom i odgovornom osobom koja teži profesionalnom rastu i napretku. Ukoliko se vidite u radu na izazovnim domaćim i inozemnim projektima, te Vam je bitno u radu koristiti najmoderniju tehnologiju, usavršavati se i pratiti nove trendove, pridružite nam se na sljedećoj poziciji:

Inženjer u prodaji i nabavi - kalkulant (m/ž).

Poslovi na ovom radnom mjestu obuhvaćaju obradu natječajne dokumentacije, pripremu troškova pojedinih projekata i izradu ponude projekata, praćenje troškovnika izvođenja projekta, obradu, podugovaranje i komunikacija s investitorima, dobavljačima i kooperantima, vođenje i arhiviranje natječajne dokumentacije te optimalnu nabavu materijala.

Uvjeti

- minimalno VŠS (građevinski, strojarski ili ekonomski smjer)
- iskustvo u izradi ponuda i kalkulacija u građevinskom sektoru
- izvrsno poznavanje procesa nuđenja i prodaje te provedbe projekata
- iskustvo u izradi ponuda za javne natječaje
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office, posebno Excel)
- napredno znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.