+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Donji Kneginec

Rok prijave:

Priređivač igara na sreću na automatima REBUY STARS d.o.o. traži odgovorne i motivirane radnike za rad u caffe baru novog automat kluba u Donjem Knegincu, na prvom katu trgovačkog centra LUMINI.

Jedinstveni koncept automat kluba temelji se na natprosječnoj veličini i uređenosti prostora te pružanju kvalitetne usluge radi ispunjenja svih zahtjeva naših gostiju.

Fotografije našeg automat kluba moguće je vidjeti na našoj web stranici.

Zapošljavamo više djelatnika/ica.

Opis posla:

  • rad u caffe baru automat kluba

Uvjeti:

  • SSS
  • osnovno poznavanje stranog jezika (engleski)
  • razvijene komunikacijske vještine i ljubaznost
  • timski rad, pouzdanost, preciznost
  • spremnost na noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima

Što nudimo?

  • iznadprosječna redovita primanja
  • dodaci za rad u popodnevnoj smjeni, noću, nedjeljom i blagdanima
  • dodatna primanja poput prigodnih nagrada, regresa, nagrade za radne rezultate, itd.
  • rad u 3 smjene po 8 sati (tjedno 40 sati i 2 dana slobodna)
  • mogućnost stalnog radnog odnosa
  • mogućnost napredovanja
  • plaćen prijevoz
  • osigurana radna odjeća
  • svim novim djelatnicima osiguravamo ljetni godišnji odmor u trajanju od 2 tjedna

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu pošaljite molbu i životopis putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.