+1
Pošalji prijatelju

Vozač u domaćem prometu (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Dukat mliječna industrija d.d.
  • Adresa: Marijana Čavića 9, 10000 Zagreb

Pronađi svoj sezonski posao u Dukatu, a s nama ostani i nakon sezone ako to želiš...

Više od 70 sezonskih radnih mjesta otvorili smo u našim najvećim odjelima prodaje, proizvodnje i logistike i nudimo ti zapošljavanje u periodu od travnja do rujna, ovisno o tvojim potrebama i željama. To znači da kod nas možeš odraditi cijelu ili tek dio sezone.

Osim toga, nudimo ti i mogućnost stalnog zapošljavanja nakon uspješno odrađene sezone ili status našeg stalnog sezonskog zaposlenika ili pak prednost pri zapošljavanju za sljedeću sezonu, ovisno što ti želiš.

Posebnu pažnju pridajemo uvođenju u posao naših novih zaposlenika kroz razrađen sustav mentorstva, kao i praćenje i evaluaciju uspješnosti te nagrađivanje novih zaposlenika. Tvoj te mentor već čeka!

Pregledaj otvorene pozicije sezonskih poslova i već danas pošalji prijavu kako bi postao dio velike i uspješne Dukat obitelji!

Vidimo se u Dukatu!

Opis posla:

  • upravljanje teretnim motornim vozilom
  • preuzimanje i dostava robe
  • preuzimanje odgovornosti za vozilo i robu
  • administracija dokumenata

Uvjeti:

  • KV vozač
  • vozačka dozvola B i C kategorije
  • položen KOD 95
  • poznavanje i poštivanje propisa o prijevozu u cestovnom prometu

Tijekom sezone nudimo:

  • zasnivanje radnog odnosa za vrijeme sezone, od travnja do rujna
  • uvođenje u posao kroz sustav mentorstva
  • nagradu u iznosu dodatne mjesečne plaće nakon odrađene sezone

Nakon uspješno odrađene sezone nudimo:

  • mogućnost produljenja radnog odnosa
  • prednost pri zapošljavanju za sljedeću sezonu, ovisno o potrebama zaposlenika
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.